iranykhodro : رد صلاحیت دو چهره شناخته شده در انتخابات فدراسیون فوتبال

در ایرانی خودرو iranykhodro مطلب رد صلاحیت دو چهره شناخته شده در انتخابات فدراسیون فوتبال مشاهده می کنید

 گزارش آرمان شرق _ به نقل خبرگزاری صدا و سیما قرار است انتخابات فدراسیون فوتبال ۱۰ اسفند برگزار شود و ۵ نفر نیز برای تصدی پست ریاست این فدراسیون با هم رقابت می‌کنند، اما این انتخابات حواشی‌ای دارد که از مدت‌ها پیش آنرا تحت تاثیر قرارد داده و کماکان هم ادامه دارد.
پس از اینکه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی نسبت به ثبت نام اعضای هیات رئیسه کنونی فدراسیون فوتبال در انتخابات واکنش نشان داد و اعلام کرده این نفرات به علت اهمال در قراداد ویلموتس پاید پاسخگو باشند و شایسته حضور در انتخابات نیستند، برخی مسئولان فدراسیون مثل حجه السلام علیپور (مسئول نظارت، بازرسی و صیانت از سلامت فوتبال) به این اظهارات واکنش نشان دادند و گفته شد: اشخاص حقیقی و حقوقی اجازه دهند انتخابات فدراسیون ذیل اساسنامه مصوب و برابر قانون و مقررات تصویبی بررسی، پیگیری و اعمال شود.
حالا شنیده می‌شود صلاحیت ۲ نفر از نامزد‌های فدراسیون فوتبال که با توجه به روابطی که در مجمع دارند از شانس زیادی هم برای پیروزی در انتخابات برخوردار هستند، رد می‌شود و آن‌ها حق حضور در انتخابات را ندارند.
البته این دو نفر با استفاده از شرایط کنونی و عنوان کردن این موضوع که در صورت رد صلاحیت به فیفا شکایت می‌کنیم و فوتبال تعلیق می‌شود سعی دارند با فشار به مسئولان ذی ربط در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت کنند.

ممنون بابت بازدید از سایت iranykhodro